2021 Mobilyalar İçin Trend Renkler

Yoğun ve bitmek bilmeyen pandemi döneminde herkes evinde kaldı. Pandemi dönemi boyunca gerek ev dekorasyonu gerek bahçe dekorasyonu derken pek çok değişiklik ihtiyacı duydunuz değil mi? Hala evinde koltuğunu, duvar rengini değiştirmeyen kaldı mı?

Peki yılın ikinci yarısına giriş yapmışken evlerde değişiklik isteği dindi mi? Tabi ki hayır! O halde gelin 2021 için mobilyalarınızda kullanabileceğiniz renk trendlerinden bahsedelim:

2021’in en trend renkleri, tamamen çağımızı ve duygularımızı yansıtıyor. Derin ve yoğun tonlar oldukça rövaçta!

İlk olarak, Parlak ve Neşeli Bir Dokunuş Ekleyin!

Eğer evinizi yeni kurma telaşındaysanız ev dekorasyonunun planlama aşamasındayken, öncelikle öne çıkan renginize karar vermek en iyisidir. Ardından, koordine etmek için alanınızın geri kalanını oluşturun. Bu yıl evinizde bir renk patlaması için üç seçeneğiniz var: sarı, turkuaz ve macenta!

Pantone’un 2021 için en trend seçimi, gününüzü gün ışığına çıkaran aydınlık sarı renk! Parlak sarı ton, 2020’nin çalkantılı yılından sonra hem umut hem de iyimserlik uyandırmak için oldukça tercih edilebilir bir renk. Sarının sakinlliği çağrıştırdığı da bilinen gerçekler arasında. Safran ve altın tonları da karışıma ekleyebilirsiniz. Boya, duvar kağıdı ve battaniyeler, alanınıza biraz güneş ışığı eklemenin harika yollarıdır.

Sırada denizin mücevherlerini, mercanı, deniz camını ve taşın kendisini anımsatan canlı bir turkuaz var. Bir rengin bu mücevheri, dış mekanın birazını parlak ve heyecan verici bir şekilde birleştirmeye yardımcı olur. Tüketiciler bu yıl kilimler, nevresimler ve dekor ile turkuazı birkaç isim olarak ekleyecekler. Türk rengi olarak bilinen Turkuaz mobilyalara oldukça yakışan ve şık görünüm elde etmek amacıyla sıklıkla kullanılan ren kolarak karşımıza çıkıyor.

2021’in en popüler üçüncü canlı rengi macenta veya fuşya veya ahududu tonudur ve hepsi hem sıcak hem de soğuk özellikler taşır. Daha önce bu ismi duymamış olabilirsiniz ama gördüğünüzden emin olabilirsiniz. Kızıl mor olarak da adlandırılan macentayı yastıklar, çiçek desenleri ve taze çiçeklerle birleştirmeyi deneyin.

Sizler de 2021 için bu enerjik renk trendlerinin üçü de harika bir kombinasyon oluşturabilir. Daha sağlıklı ve dinç olma ümidini taşıdığımız 2021 yılı için sizlerde canlı ve kaliteli renkleri Titanic Mobilya farkıyla deneyimleyebilir, hayatınıza hareket kazandırabilirsiniz. 2021’in trend renklerini taşıyan mobilya modellerimizi görmek için hemen bizleri arayabilir, gelerek mobilyalarımızı deneyimleyebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için can atan dinamik ekibimizle ücretsiz kurulum ve montaj da gerçekleştirdiğimizi hatırlatıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?