2022’de Seçeceğiniz 5 Yatak Odası Modeli

Kayseri’nin Retro Yatak Odası Takımları

1. Pink Yatak Odası Takımı eskiye benzeyen yatak başlığı ve dolabı ile retro esintisi veren yatak odası takımımız şifonyer tercihini biraz daha modern yaparak eski-yeni kombinasyonu yapıp dönemler arası yolculuk hissiyatını vermeyi hedeflemiştir.

Kayseri’nin Tasarım Yatak Odası Takımları

2.Yeni Nesil Etkileyici Yatak Odası Takımı tasarım modellerimizden olup modern çağ esintisini vermeyi hedeflemiştir.Ahşap görünümlü yatak odası takımımız baza başlığını yan çekmeceler ile birleştirerek tasarım model oluşturmayı başarmış ve tasarımda aynı zamanda spor görünümü yakalamıştır.

Kayseri’nin Romantik Yatak Odası Takımları

3.İndia Yatak Odası Takımı yatak seçimini daha sade tutarak dolapta farklı bir tasarım oluşturmuştur.Klasik bir dizaynı olan yan çekmecelerin ve onun aksine daha farklı bir fikir kullanılan şifonyer yatak odası takımını son moda tasarlarken dolaptaki bazı dokunuşlar ile geçmişe de değinmiştir.Romantik duruşu ile çok kullanılanlar arasına giren takım güzel bir mec ile bizlere sunulmuştur.

Kayseri’nin Avangart Yatak Odası Takımları

4.Yatak Odası Takımı Palais Avangart hem günümüzde hemde geçmişte kullanılan ve bu güne kadar ününden hiçbirşey kaybetmeyen avangart yatak odası takımı muhtemelen gelecektede aynı performans ile ilerleyecektir.Yüksek ve aynalı kullanılan baza başlığı yan çekmeceler ile birleştirilmiştir.Aynı şatafatlı görünümü şifonyer ve diğer çekmecede de kullanan tasarımcı varaktan ödün vermeyip sadeliği kullanmamıştır.Daha çok gösteriş sevenlerin tercihi olmaktadır.

Kayseri’nin Spor Yatak Odası Takımları

5.Zara Yatak Odası Takımı sadelik çizgisini bozmamış ve tamamiyle ahşaptan yapılarak spor bir görüntü sağlamıştır.Mobilyada daha sade sevenlerin tercihi olan spor yatak odası takımı şifonyerde farklı bir tasarım kullanarak spor bir yatak odası takımına şık bir görüntü vermeyi sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?